КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг
Ocenka_avto_1

Ви маєте намір продати або купити автомобіль? Тоді вам належить з’ясувати його реальну вартість. Купівля-продаж машини вважається досить-таки трудомістким процесом, а визначення його ціни потрібно довіряти тільки професіоналам. Якщо ви звернетеся до дилетантів, вони навряд чи зможуть назвати правильну цифру, до того ж зіткнуться з низкою складнощів.

Щоб гарантувати собі повну впевненість і спокій під час покупки підтриманої машини, бажано запросити незалежного експерта для проведення оцінки авто для купівлі продажу . Наші фахівці володіють достатньою кількістю знань, які допоможуть зробити вірну і об’єктивну оцінку транспортного засобу.

Назва послугикількістьВартість в грн.
Оцінка ринкової вартості транспорту1від 200
виїзд фахівцявід 200

Бажаєте, щоб оцінка авто для купівлі продажу проходила по всім покладеним правилами – звертайтеся за допомогою до нас! Наші кваліфіковані співробітники нададуть всю необхідну допомогу і проведуть розгорнуті консультації щодо угоди.

В рамках наших робіт, а саме оцінці реальної вартості машини, вам представлять звіт про хід оцінці, де вкажуть аргументовану ціну авто. Цей документ допоможе клієнтові не бути обдуреним в процесі купівлі / продажу транспортного засобу. Як тільки ви дізнаєтеся справжню ціну свого автомобіля, можете бути впевненим, що втратите заслужене грошову винагороду.

Відзначимо, що оцінка авто для купівлі продажу супроводжується розгорнутим звітом, який складається з декількох десятків сторінок з прикріпленими додатками. Всі сторінки пронумеровані і прошнуровані, згідно з нормами і стандартами.

Якщо ви маєте намір передати автомобіль в оренду, то проведення оціночної експертизи також необхідно.

Детальніше про оцінку авто

Автомобіль вже давно міцно увійшов в повсякденне життя, ставши нашим постійним супутником. Багатьом «залізних коней», щодня сходять з конвеєрів автовиробників, судилося через деякий час опинитися на ринку старих машин. Для автолюбителів вторинний ринок привабливий не тільки широким вибором моделей, а й істотною різницею в цінах. Крім того, автомобіль, що був у вжитку, може надійно служити новому господареві ще багато років. Кожному потенційному покупцеві, який вирішив зробити покупку уживаного авто, при першому знайомстві з ним необхідно дотримуватися кількох правил.

Для початку виділіть для цієї процедури достатній час і ні в якому разі не поспішайте. Огляд автомобіля робите тільки вдень.Заздалегідь домовтеся з власником про те, щоб машина була після миття. Не зайве нагадати про необхідність мати при собі повний комплект документів: паспорт технічного засобу (ПТЗ), свідоцтво про реєстрацію, талон технічного огляду, страховку і, при наявності, сервісну книжку.

Почніть із зовнішнього огляду кузова. Пам’ятайте: кузовний ремонт – не дешеве задоволення. Пропущений вада може спричинити в майбутньому значні витрати. Зверніть увагу на стан поверхонь корпусу. Лінії сполучення крил, дверей, капота, кришки багажника повинні бути плавними. Вм’ятини, подряпини і відколи фарби на поверхні кузова або бамперах – це шрами від дорожніх пригод, яких, на жаль, практично неможливо уникнути. Тому їх повна відсутність може бути ознакою спеціальної передпродажної підготовки машини, в тому числі проведення кузовного ремонту з фарбуванням.

Огляду підлягає кожна деталь, включаючи такі, здавалося б, другорядні, як люк бензобака або ручка дверей водія. Постарайтеся визначити – знімався чи люк зі свого штатного місця. Справа в тому, що при фарбуванні автомобіля підбір необхідного кольору емалі проводиться за зразком, а їм, як правило, служить ця деталь. Дрібні подряпини на внутрішній поверхні дверної ручки водія говорять тільки про одне – за кермом була жінка. Ймовірно, вона за автомобілем і доглядала, а він більше любить чоловічу турботу.

Наступний крок – огляд салону. Продавлені пружин крісла і знос його оббивки можуть бути свідченням того, що дійсний пробіг набагато більше свідчень на одометрі. Наявність подряпин на поверхні рульового колеса і знос гумових накладок педалей газу, гальма і зчеплення – це індикатор інтенсивності використання автомобіля. Не забудьте про панель управління і ручку коробки перемикання передач.

Якщо ви не маєте достатнього досвіду або не впевнені в своїх знаннях, запросіть знайомого фахівця для огляду двигуна. Перед оглядом двигун повинен бути холодним. Наявність на ньому бруду, слідів масла, нагару вкажуть на дефіцит турботи з боку господаря.Не полінуйтеся заглянути під верхню захисну кришку двигуна. Затерті межі на капелюшках болтів – це результат їх відкручування при ремонті. Після огляду можна приступати до пуску агрегату. Він повинен заводитися легко, з півоберта. Уважно прислухайтеся до звуків роботи холодного двигуна. У них не повинно бути жорстких, металевих тонів. При цьому стежте за показами тахометра на панелі управління. Через хвилину після пуску двигун повинен вийти на робочу частоту обертання – близько 900 об / хв. Якщо двигун все-таки був гарячий, то номінальний режим встановиться максимум за 3-5 секунд. Звук прогрітого працюючого мотора повинен бути досить тихим, рівним, без перепадів. Зайве гучна робота двигуна вказує на дефект у вихлопній системі.

Тепер можна зайнятися паперами. Для початку перевірте відповідність числа WIN-коду у всіх представлених документах.Перегляньте всі відмітки про виконане технічному обслуговуванні (ТО), оцініть регулярність його проведення. Наявність записів про проведені ремонтні роботи не повинно лякати. Автомобіль, як і будь-який технічно складний пристрій, може іноді ламатися.

Завершальну частину процедури проведіть в автосервісі. По дорозі не розслабляйтеся, не відволікайтеся на розмови, музику або види за вікном. Звертайте увагу, як поводиться автомобіль на ходу при різних швидкісних режимах, як реагує на дорожні перешкоди його ходова частина, наскільки впевнено він тримає дорогу і в змозі ефективно гальмувати. Будь-які сторонні звуки, стукіт, тряска, ривки, виляння по проїжджій частині повинні бути вами відзначені.

Не економте на автосервісі. Звертайтеся в той, який має дійсно перевірену репутацію. Фахівці сервісу виконають ту частину робіт, яка вам не під силу, – це комп’ютерна діагностика, точне визначення ступеня зносу основних вузлів і прогнозування можливих термінів майбутніх ремонтів.

Тільки тепер приймайте виважене рішення. Якщо автомобіль вам сподобався, оголосіть власнику всі помічені негативні моменти і спробуйте домовитися про знижку. Ваше спільне рішення по вартості фіксується в договорі купівлі-продажу, після чого він підписується обома сторонами. Заключна точка ставиться при переоформленні автомобіля в МРЕО.