КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка вартості будівель

Ocinka-vartosti-budivel

При продажу або купівлі нерухомості, при здачі її в оренду або ліквідації, при оформленні страховки, кредитуванні під заставу, а також у багатьох інших випадках вам потрібно оцінка вартості будівлі. Наша компанія пропонує повний спектр послуг, спрямованих на незалежну експертну оцінку будівель різного призначення.

У компанії працюють досвідчені експерти, що мають Сертифікати суб’єктів оціночної діяльності та всю документацію, необхідну для їх діяльності. Оцінка вартості будівель і споруд здійснюється у відповідності зі стандартами та правовими нормами. Як проводиться оцінка ринкової вартості будівлі, який її порядок?

 • Готується і підписується договір.
 • Готується пакет документів, потрібних для оцінки.
 • Експерт проводить огляд будівлі і території, фотографує, виявляє зношені елементи конструкції.
 • Робляться розрахунки, складається звіт про оцінку будівлі, із зазначенням його вартості, наводяться розрахункові дані, що мають відношення до оцінки.
 • Готовий документ передається клієнту.

Терміни проведення оцінки і вартість послуг визначаються конкретними умовами і обумовлені фізичними параметрами об’єкта, його становищем і метою оцінки. Оцінка будівель і приміщень проводиться за наявності пакету документів , до якого входить:

 1. Свідоцтво про державну реєстрацію права.
 2. Техпаспорт БТІ або витяг з нього.
 3. Підтвердження права на ділянку.
 4. План поверхів і експлікація.
 5. Довідка про розмір балансової вартості (для юридичної особи).
 6. Відомості про обтяження (якщо є).

Цей перелік є стандартним, але в нього можуть вноситися зміни. Оцінка будівлі онлайн Щоб дізнатися приблизну вартість будівлі, можна скористатися калькулятором онлайн. Оцінка вартості будівлі онлайн дає приблизний результат. Для визначення точної суми потрібно повноцінна незалежна оцінка будівлі професійними експертами.

Оцінка офісного, промислових будівель

Оцінка промислових будівель – трудомісткий процес, що вимагає специфічних знань. Підприємства, як правило, представляють неоднорідні об’єкти, що складаються з декількох складових, кожна з яких підлягає оцінці. Нашими експертами проводиться оцінка офісної будівлі, виробничих будівель і споруд, а також окремих їх частин, земельної ділянки, внутрішньомайданчикових комунікацій (доріг, транспортерних галерей, водо -, газо- і теплопроводів, систем каналізації, продуктопроводів та ін.), енергоблоків, очисних споруд, адміністративно управлінських блоків з системами зв’язку, систем забезпечення безпеки, блоків побутового обслуговування і т.д.При оцінці промислових об’єктів враховується їх специфіка, технологічний рівень виробництва, ринкова конкуренція об’єкта, вартість зведення подібних об’єктів, можливість забезпечення водою, газом і електроенергією, дотримання норм охорони навколишнього середовища, розмір можливого доходу, наявність обтяжень та інше. Методи оцінки будівель і споруд промислового призначення включають всі три підходи – порівняльний, витратний і прибутковий. Це дозволяє отримати більш точний результат.

Оцінка вартості споруд

Під спорудами, що підлягають оцінці, слід розуміти різного роду ємності та резервуари, мости, автошляхи, тунелі, залізничні шляхи, трубопроводи тощо Як правило, споруди є об’єктами, що мають цінність тільки як частина майнового комплексу. Тому при їх оцінці застосовується переважно витратний метод. При використанні цього методу до уваги береться повна вартість заміщення або відтворення, а також залишився корисного терміну експлуатації споруди. Метод дозволяє дати точну оцінку вартості споруд.