КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Скільки коштує оцінка квартири?

Skilky-koshtuje-ocinka-kvartyry
В межах ринку нерухомості досить часто зустрічаються маніпуляції, пов’язані з купівлею-продажем нерухомого майна та інші махінації. У зв’язку з цим, фізичних осіб все більше цікавить питання: скільки коштує оцінка квартири і з яких параметрів складається цінова політика на дану послугу?
В яких ситуаціях може знадобитися оцінка вартості квартири?
Дана послуга виконується, як правило, незалежними експертами (оцінювачами), які залежно від власної кваліфікації та компетентності визначають вартість нерухомості, спираючись на перелік різних ознак і факторів. Отже, випадки, коли визначення вартості нерухомості має важливе значення:

  • укладення договору купівлі-продажу житла, або здачі його в оренду;
  • вступ до спадкування нерухомого майна, а також спори, пов’язані з обміном житла або його поділом на частки;
  • страхування квартири;
  • акт внесення квартири в статутний капітал компанії;
  • при оформлення іпотеки, наприклад, для Ощадбанку ціна оцінки квартири грає досить важливу роль, оскільки саме дане кредитно-фінансова установа користується посиленим попитом у кредиторів.

Як показує практика і статистика, ціна оцінки квартири для іпотеки є найбільш турбують громадян питанням, адже з плином часу, до взяття кредиту на купівлю житла вдається більше 60% населення. Кінцева вартість залежить і від інших численних показників.

На основі яких параметрів складається ціна оцінки вартості квартири? Такий параметр, як вартість, так чи інакше, зумовлюється переліком різних факторів , які впливають безпосередньо на кінцеву ціну оцінки квартири:

  • тип будівлі квартири (елітні квартири, квартира в новобудові або на вторинному ринку нерухомості);
  • житло з переважаючим ремонтом або без нього;
  • оцінка часткової нерухомості (кімнати в квартирі для договору, що визначає подальше розділення житла).

Незалежна оцінка вартості квартири , проводиться експертом-оцінювачем з незалежної фізичної або юридичної організації, за допомогою виїзду кур’єра в призначене місце і подальшого огляду.

Скільки коштує експертна оцінка квартири, а також ціни на ринкову і незалежну оцінки?

Оцінка нерухомості за допомогою експерта, як зазначено вище, коштує понад 300 грн., але дана вартість вказана абсолютно абстрактно, оскільки при визначенні кінцевого цінового діапазону в розрахунок беруться і інші показники, наприклад, виїзд оцінювача до суду, або оцінка, необхідна в вузькі терміни.

На часто задається питання “скільки коштує незалежна оцінка квартири?” можна відповісти подібним чином, адже експерт-оцінювач, так чи інакше, є незалежним фізичною чи юридичною особою, що й обумовлює приблизно однакову вартість.
Ринкова оцінка нерухомості являє собою незначно іншу схему визначення вартості.
В даному випадку в розрахунок береться вартість нерухомості, схожої за параметрами квадратних метрів і станом квартири. Після цього експерт-оцінювач визначає ринкову вартість квартири безпосередньо на даний момент. Скільки коштує ринкова оцінка квартири ? В принципі, такий вид послуги варто також, як і дві попередні різновиди, оскільки експерт у всіх трьох випадках здійснює чималий перелік робіт, пов’язаних зі звіркою кошторисів та показників ринку нерухомості, параметрів житла та його стану для подальшого визначення вартості житла.

Специфіка оцінки квартир в Києві

Незважаючи на те, що оцінка вартості квартири в Києві – затребувана і поширена, дана процедура залишається складним і відповідальним етапом в укладанні угод з нерухомістю. Тому її краще довірити експертам.

На вартість квартири може впливати цілий ряд факторів: місце розташування, особливості конструкції, стану, розмір площі, а також ступінь віддаленості від центральних районів, транспортних шляхів сполучення і т.п. Крім цього при оцінці квартири не останню роль відіграють й інші фактори, наприклад, її культурна цінність, вагомість яких можуть визначити тільки професіонали.

Найоптимальнішим методом оцінки квартири в Києві є порівняльний: він передбачає їх зіставлення з аналогічними і виявлення характерних рис.