КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Особливості оцінки вартості товару

  • В яких випадках потрібна незалежна експертиза?
  • Експертна оцінка митної вартості
  • До кого звернутися за консультацією?

Оцінка ринкової вартості товарів – специфічний вид експертизи, який може знадобитися постачальникам і продавцям. Якщо з яких-небудь причин ринкова ціна була змінена на 20% і більше, це може зацікавити податкову службу, антимонопольний комітет.

В яких випадках потрібна незалежна експертиза?

Незалежна оцінка вартості товару може засвідчити право реалізатора встановлювати таку ціну. Також до неї вдаються, коли оцінюють предмети розкоші або унікальні товарні одиниці, такі як твори мистецтва, антикварні вироби, раритетні книги, чий грошовий еквівалент не конкретизував.

Комплексна експертиза цін може використовуватися в якості превентивного заходу в таких випадках:

  • компанія вдається до уцінки товару;
  • оптових знижок;
  • реалізується дуже велика партія;
  • залучається дочірня фірма для продажу.

Можливу величину зниження цін, яка не викличе збитків або навіть дозволить збільшити прибуток, визначають при оцінці рентабельності, використовуючи середні за місяць показники.

Експертна оцінка митної вартості

Її метою є не стільки врегулювання суперечок з державними органами, а визначення розміру мита. Некоректна оцінка товарів (не по продажній вартості) може розцінюватися як адміністративне порушення. Якщо з боку декларанта не було помилок або недогляду при оформленні документів, а можливою причиною причіпок є некомпетентність митника, варто залучити незалежного оцінювача.

Найчастіше застосовується метод складання або віднімання. Але вони не підходять, якщо ввезення продукції або обладнання відбувається за договором оренди, в разі тимчасової транспортування або експорту.

Навіть якщо ніяких зборів платити не треба, проведення оцінки обов’язково, а дані використовуються для статистики та контролю за валютою. Пільгове проходження митниці можливо при ввезенні медичного обладнання зі спеціалізованого переліку, а також товарів, призначених для благодійних цілей. Для цього необхідно оформити відповідний пакет документів.

До кого звернутися за консультацією?

Експерти-оцінювачі компанії допоможуть обґрунтувати вартість товару або проведуть оцінку продукції, що ввозиться, врахувавши вимоги і завдання замовника. Оціночні роботи проводиться оперативно і відповідно до вимог законодавства. Після оформлення заявки, попередня ціна послуг буде розрахована протягом години.

Компанія надає консалтингові послуги найбільшим представникам бізнесу, державним підприємствам, а також приватним клієнтам.