КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Порядок проведення незалежної оцінки збитку автомобіля після ДТП

Незалежна експертиза оцінки автомобіля необхідна, коли машина потрапила в аварію або ж ви стали винуватцем ДТП. Щоб страхова фірма виплатила адекватну суму страховки або не взяла з вас більше реально завданих збитків, знадобитися незалежна оцінка автомобіля після ДТП.

Будь-яка шкода, заподіяна машині і підпадає під страховий випадок, повинен бути розрахований. Оцінку збитку виробляє незалежний фахівець, непрофесіонал або упереджений співробітник страхової компанії може нарахувати маленьку суму страхової компенсації. Якщо страховики мають намір здійснювати оцінку своїми силами, то вам потрібно настояти, щоб проведення незалежної експертизи пройшло в іншій компанії, тим більше що за законом ви маєте на це право.

Допомога по оцінці ушкоджень автомобіля після ДТП

За погодженням зі страховою фірми, ви можете вибрати компанію-оцінювача самостійно. Після того, як ви отримаєте добро від страховиків, можна дзвонити експертам і домовлятися про експертизу. Незалежна оцінка авто в нашій фірми не займе багато часу. При першій розмові консультанти детально розкажуть про проведення робіт з оцінки автомобіля, пояснять, які документи потрібні для оформлення договору і вартість незалежної оцінки після ДТП. Далі ви домовляєтеся про час проведення експертизи. Якщо авто не на ходу, то наші експерти приїдуть туди, де машина знаходиться.

Як тільки точне місце і час проведення встановлені, ви повинні повідомити винуватця аварії про це. Зробити це можна як в усній формі, так і в письмовій, за допомогою пошти. Другий варіант кращий, так як виникне менше проблем з отриманням відшкодування. По можливості зберігайте чеки за відправку поштою. Вони послужать підтвердженням, що винуватці були сповіщені про проведення експертизи.

Незалежна експертиза оцінки автомобілів після ДТП може відбутися як в присутності винуватця і потерпілого, так і в присутності тільки потерпілого.

Розрахунок вартості оцінки автомобіля після ДТП і терміни виконання

Незалежна оцінка проводиться після укладення контракту з фірмою-оцінювачем. До встановленої дати вам потрібно приїхати в офіс компанії. На руки ви отримаєте один примірник договору і квитанції про оплату. Експерт оглядає автомобіль в призначений час, сфотографує пошкодження, складе акт огляду. Протягом 2-х днів за зібраними даними проводиться оцінка автомобіля, і складаються звіти. Оцінювачі включають до звіту фотографії, акти огляду, копії документів та калькуляцію, що підтверджують правомочність проведення даних видів робіт. Звіт прошивають, нумерують сторінки, ставлять печатку і підписи оцінювачів. На цьому незалежна оцінка ДТП закінчена.

Далі клієнта сповіщають про завершення проведення експертизи і готовності звіту. На руку звіт можна отримати або зайшовши за ним в офіс або скориставшись послугами кур’єра. З цим звітом можна йти до страховиків і вимагати відшкодування збитків.