КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Позовна заява для суду при заливі квартири

Pozovna_zayava

При зверненні до суду після затоки квартири важливо враховувати той факт, що ваша справа може бути передана до різних судів в залежності від розмірів позову і від того, хто є сторонами, що сталося.

Якщо обома сторонами справи є індивідуальні підприємці або комерційна організація, справа буде передана на розгляд в арбітражний суд.

Відповідно до чинного законодавства, мировий суддя має місяць на розгляд справи, районний суд – 2 місяці. Відповідно арбітражний суд має в своєму розпорядженні 3 місяці на розгляд справи. Необхідно також пам’ятати про те, що, з огляду на сильну завантаженість, часто спостерігається недотримання термінів, встановлених законодавством. Визначити кількість судових засідань, необхідних для прийняття рішення, зазвичай також не представляється можливим. Зазвичай 2-3, рідко 4 засідань буває досить для прийняття рішення, будь то рішення про компенсацію шкоди, або рішення про звільнення особи, винного в затопленні.

Позовна заява про затоку квартири.

Умовою проведення судового процесу є коректно складений позовну заяву при затоці квартири. Скласти його можна зробити самому, або надати це експертам. Потім сплатити держмито, і принести заяву в канцелярію суду, або відправити поштою. Так як будь-який суд зараз має свій сайт, необхідні реквізити можна дізнатися там. Незалежно від того, який суд буде розглядати справу, особи, які беруть участь в процесі, повинні бути сповіщені про час і місце проведення засідання. Докази, зібрані обома сторонами судового процесу, дуже впливають на терміни ухвалення рішення, на саме рішення і так далі.

Роль оцінювачів в судовому процесі.

Величезне значення на судовий процес надають дії обох сторін, вчинені після затоплення. Коли мова заходить про компенсацію заподіяної шкоди, дуже велику роль відіграють результати оцінки квартири при заливі. Тут є кілька варіантів.

– При наданні суду тільки одного результату оцінки, незалежно від того, який із сторін вона була проведена, при винесенні рішення про відшкодування шкоди, суд буде спиратися на ці результати в більшості випадків. Розмір компенсації буде визначено також у відповідності з результатами єдиною оцінки.

– При наявності в суді двох результатів, на засідання будуть запрошені оцінювачі від обох сторін. Оцінювачі повинні будуть аргументувати те, з якої причини вони вказали конкретне майно в акті і як визначали вартість збитку.При винесенні рішення суд буде спиратися на результати того оцінювача, чиї доводи будуть більш переконливі.

– Якщо до справи долучено результати оцінки від кожної зі сторін і при цьому оцінювачі від обох сторін навели переконливі аргументи або ж виявилися непереконливими, суд призначає судову експертизу, за результатами якої буде складено акт і долучений до справи. В даному випадку рішення буде залежати, від результатів судової експертизи, будь то встановлення вини особи, яка вчинила затоплення, або ж звільнення його від відповідальності. У разі визнання провини, розмір стягуються збитків так само буде визначатися відповідно до результатів судової експертизи.