КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Психофізіологічна експертиза працівників

Виявити необхідні якості, спрогнозувати здібності працівників та їх відповідність займаним посадам дозволяє проведення психофізіологічної експертизи працівників підприємств. Таке дослідження із застосуванням поліграфу може проводитись у кримінальному, цивільному процесі або при адміністративних розглядах.

Виявити необхідні якості, спрогнозувати здібності працівників та їх відповідність займаним посадам дозволяє проведення психофізіологічної експертизи працівників підприємств. Таке дослідження із застосуванням поліграфа може проводитись у кримінальному, цивільному процесі або при адміністративних розглядах. Співробітники нашого центру мають великий досвід роботи з детектором брехні, тому оформлять висновок, який дозволить дати оцінку професійним якостям кожного співробітника.

Практика показує, що своєчасно проведена психофізіологічна експертиза працівників підприємств дає такі результати:

 • майже на 50% знижується виробничий травматизм;
 • зводиться до мінімуму вплив людського фактора;
 • знижується ризик витоку конфіденційної інформації до конкурентів;
 • мінімізуються потенційні втрати, пов’язані з непорядністю чи психологічною непридатністю працівників.

Експертиза може застосовуватися як у кадровій роботі підприємств, так і для проведення службових розслідувань. При прийомі на роботу або в процесі трудової діяльності за допомогою поліграфа можна швидко встановити, чи працівник має проблеми з алкоголем, наркотиками, зі здоров’ям, або інші нюанси, які не сумісні з посадою.

Успіх службових розслідувань після психофізіологічної експертизи працівників

Методики проведення психофізіологічної експертизи співробітниками нашого центру є різними і залежать від цілей керівника підприємства. Це може бути періодичні чи вибіркові перевірки. Такі заходи у кадровій політиці допомагають отримати достовірну інформацію про працівника під час службових розслідувань у разі скоєння протиправних дій. Найчастіше керівництво вдається до проведення цієї експертизи, якщо відбувається часте зникнення матеріальних цінностей або витік конфіденційної інформації. Провівши психофізіологічну експертизу, роботодавець отримує дані, знаючи які можна:

 • звузити коло підозрюваних у скоєному правопорушенні;
 • встановити учасників події, що розслідується;
 • виявити джерело та напрямок витоку інформації;
 • отримати додаткову інформацію.

Після висновку експертів знімаються підозри з порядних співробітників, що сприяє здоровому мікроклімату в колективі і позитивно впливає на результати роботи.

Створити дружній колектив, провівши експертизу працівників

Керівництво сучасних підприємств зацікавлене у комерційної безпеки, а й у ефективної продуктивність праці. Відомо, що чвари, пересуди та підкилимні ігри – це відмінні риси корпоративної культури більшості компаній. Такий стан речей безпосередньо впливає на ставлення працівників до праці, своїх колег і до керівництва. Цей факт неспроможна не позначитися на продуктивність праці та завадити реалізувати працівникам свій потенціал повною мірою. Адже запорукою успішної діяльності будь-якого підприємства є:

 • дружні міжособистісні стосунки;
 • визнання особистих досягнень;
 • можливість професійного та особистісного зростання.

Поліпшити взаємовідносини у колективі, дозволить проведення психофізіологічної експертизи та своєчасно отримана інформація про можливі здібності кожного працівника. Не варто сумніватися, що після цього керівник не припуститься помилки при підборі сумісності співробітників, а сприятливий мікроклімат у колективі підвищить продуктивність і якість роботи.