КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Що таке фінансове консультування?

 • В яких ситуаціях може знадобитися професійне фінансове консультування?
 • Що можуть включати послуги з фінансового консультування компанії?
 • Консалтингові послуги від «ekspert-ocenka.com»

Пошук інвестицій, нових шляхів розвитку, необхідність взяти позику на прийнятних умовах – це повсякденні завдання багатьох підприємців. Тому оцінити незацікавленим поглядом фінансові показники, ризики та перспективи може бути дуже корисно. Для цього і потрібне фінансове консультування. Знання фахівців можуть допомогти у виборі найбільш вигідних стратегій, вивести компанію зі стагнації або прискорити її розвиток.

В яких ситуаціях може знадобитися професійне фінансове консультування?

Такі послуги є актуальними не тільки для великих компаній, але і для малого, середнього бізнесу. Завдання, поставлені перед експертами, можуть бути як дуже вузькими, наприклад, підвищити продуктивність, так і спрямованими на зміцнення економічного становища підприємства на ринку в цілому. При цьому консультування громадян з фінансових питань частіше буває разовим, в той час як компанії можуть віддавати вирішення фінансових завдань на аутсорс, економлячи на підборі персоналу, його навчанні, суміжних витратах.

Отже, фінансовий консалтинг буде вам корисний в таких випадках:

 • на вашому підприємстві немає власного фінансового відділу або, як це часто буває, бухгалтер або керівник поєднує свої обов’язки з обов’язками фіндиректора;
 • на підприємстві такий відділ є, але вам потрібно оцінити ефективність його роботи з боку, ви сумніваєтеся в компетентності співробітників або підозрюєте їх в несумлінності;
 • планується розширення бізнесу, освоєння нових напрямків, вихід на федеральний або міжнародний ринок, і вам потрібно розрахувати бюджет, зважити ризики, оцінити перспективи.

Також консультанти можуть забезпечити юридичну підтримку при отриманні ліцензії (банківської, страхової, брокерської), якщо планується діяльність в іншій країні і немає часу на вирішення бюрократичних проблем.

Що можуть включати послуги з фінансового консультування компанії?

Фінансовий консалтинг – це комплекс докладних заходів, які саме інструменти будуть застосовуватися в вашому випадку залежить від поставлених перед фахівцями завдань. Найчастіше це виявлення та аналіз ризиків у сфері:

 • фінансів – невиконання платіжних зобов’язань;
 • продажів – проблеми з реалізацією продукції;
 • виробництва – недотримання термінів чи обсягів випуску продукції, шлюб;
 • інформаційної безпеки – збої в системі, можливість несанкціонованого доступу до даних.

У кожного бізнесу є свої слабкі місця, тому консультування може проводиться по одному або по декількох з цих напрямків:

 • управління грошовими потоками, аналіз динаміки співвідношення власного і позикового капіталу, пошук нових джерел фінансування, ефективний розподіл коштів, що залишилися (відкриття депозитів, валютних рахунків);
 • управління кредиторською та дебіторською заборгованістю;
 • розробка дій для підвищення продуктивності;
 • передпродажна підготовка;
 • побудова системи бюджетування, контроль за її виконанням;
 • постановка бухгалтерського та / або управлінського обліку.

Також можуть входити в фінансове консультування послуги з аналізу конкретних бізнес-процесів, що стосуються виробництва, закупівель, продажів. Аналіз включає діагностику існуючих бізнес-процесів, моделювання (модель «як буде») і її впровадження.

Консалтингові послуги від «ekspert-ocenka.com»

У кожного підприємства свої цілі і проблеми, тому спектр можливих послуг наших консультантів досить широкий. Але головна мета фінансового консультування – підвищити ефективність бізнесу, визначивши нові шляхи розвитку. Часто за консультаціями звертаються, коли бізнес вже на межі краху і, хоча, фахівці можуть знайти нові джерела фінансування, способи санації, але набагато продуктивніше для розвитку підприємства і примноження прибутку буде регулярне експертний супровід.

Якщо потрібна допомога при плануванні інвестицій, впровадження організаційних змін, пошуку стратегічних рішень, які дозволять вашій компанії домогтися кращих результатів, то експерти «ekspert-ocenka.com» до ваших послуг.

Первинна консультація безкоштовна. Попередню вартість послуг розрахуємо протягом години.