КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Захист пасажирів автомобіля при ДТП

Будь-який автомобіль є джерелом підвищеної небезпеки, що пов’язано з великою кількістю випадків аварій, у яких травмуються та гинуть люди. Саме тому захист пасажирів при ДТП є одним із пріоритетних напрямків для автовиробників.

Технології захисту пасажирів

При розробці будь-якого автомобіля велика увага приділяється його активній та пасивній безпеці. У разі активної безпеки головною метою є недопущення аварії за рахунок покращення характеристики керованості. До таких засобів відносяться системи ABS, курсової стійкості, активного головного освітлення та багато інших. Пасивна безпека забезпечує захист водія та пасажирів автомобіля безпосередньо при ДТП.

До основних засобів пасивної безпеки сьогодні можна віднести:

  • Особливу конструкцію кузова, якою передбачається деформація у певних напрямках та поглинання енергії удару у разі зіткнення;
  • Засоби виведення з ладу окремих конструктивних елементів, які можуть становити загрозу. Наприклад, захист водія при ДТП може забезпечуватися за рахунок виведення з ладу кермової колонки та педального вузла за сильного удару.
  • Кошти, що дозволяють знизити травматизм під час аварії. Так захист пасажирів у разі ДТП можуть забезпечувати ремені та подушки безпеки, підголовники тощо.

У різних автомобілях ці засоби можуть використовуватися в різних комбінаціях. Найпростішим і за статистикою найефективнішим засобом захисту пасажирів при ДТП є ремені безпеки. Особливо зросла їхня ефективність з появою переднатягувачів та інерційного механізму. Такі ремені при аваріях рятують у середньому до 70% людей, тоді як для подушок цей показник становить середньому близько 20%.

Найбільшу ефективність демонструє сумісне використання засобів пасивної безпеки. Так, за результатами досліджень, ефективність подушок безпеки зростає у кілька разів, якщо пасажири та водій у момент ДТП були пристебнуті ременями.

Якщо аварія сталася

Сучасні автомобілі мають досить ефективні конструктивні рішення та засоби, щоб забезпечити захист водія та пасажирів у разі ДТП. Проте, наступним актуальним питанням є відшкодування збитків. Тому рекомендуємо проходити незалежну автоекспертизу після ДТП, яку вам пропонує компанія. Наші послуги допоможуть вам повністю відшкодувати збитки автомобіля, отримані в аварії.

Обов’язково використовуйте весь захист пасажирів при ДТП!