КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка незавершеного будівництва

Ocinka_nezavershenogo_bud

Під поняттям об’єкта незавершеного будівництва прийнято розуміти не до кінця зведені будівлі і споруди, будівництво яких не завершено. Вартість таких об’єктів повинна бути обґрунтованою, тому для об’єктивної оцінки, в першу чергу необхідно класифікувати конкретний об’єкт.

Процедура оцінки передбачає різні варіанти класифікації, однак найбільш повним для оцінювача є визначення класу об’єкта в залежності від його прибутковості після закінчення будівництва. Оскільки переважна більшість незавершених будівель передбачені для розміщення в них офісів або житлових масивів, вони можуть бути визначені як клас, який приносить самі солідний дохід.

Важливість процедури оцінки незавершеного будівництва.

Перш ніж вкладати в об’єкт незавершеного будівництва будь-які фінансові кошти, необхідно оцінити головні економічні складові, від яких може залежати вартість проекту після закінчення будівництва, а також скласти прогноз можливого отримання прибутку від експлуатації споруди в майбутньому.  Процедура оцінки незавершеного будівництва проводиться зазвичай з метою :

– Визначення кінцевої вартості відповідно до положення на будівельному ринку і ринку нерухомості;

– Максимально швидкого визначення перспектив експлуатації будівлі;

– Визначення можливої трансформації будови;

– Покупки або продажу;

– Визначення ефективності використання ділянки землі, на якій розташований недобудований об’єкт.

У разі, якщо Вам необхідна допомога в проведенні оцінки, рекомендується звернутися до фахівців компанії «Експерт оцінка» за телефонами, вказаними на сайті нашої компанії. Вам буде надана повна інформація по всіх питаннях, а також ви зможете замовити саму процедуру оцінки об’єкта незавершеного будівництва. Терміни виконання робіт з оцінки розраховуються для кожного випадку індивідуально. При наявності проблем, викликаних неточностями в оформленням необхідних документів на об’єкт оцінки, потрібно замінити документи на правильні.